הליוס סחר בינלאומי בע"מ, הנה חברה ישראלית אשר עוסקת ברכש בינלאומי ושירותיי קניינות בדרום מזרח אסיה, עם דגש על השוק הסיני וייבוא מסין. החברה פועלת בשוק הסיני משנת 1994.

מטרת פעילות החברה הנה לאפשר ללקוחותיה חסכון בעלויות ומקסום פוטנציאל כלכלי, זאת ללא התפשרות על איכות וסטנדרטים. לצורך כך, הקימה החברה רשת של ארבעה סניפים, הפזורים לאורך חופה המזרחי של סין במרכזי העסקים העיקריים. הסניפים מאוישים ע"י צוות עובדים מיומן המחויב לשירות, איכות ואמינות.

הליוס מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב המומחים בתחום הרכש והייבוא מסין, החל מאיתור הספקים והיצרנים, הקמת קווי ייצור, בקרת איכות, ניהול פרויקטים וכלה בשילוח ועמילות מכס. 15 שנות ניסיון עסקי ומסחרי בדרום מזרח אסיה בכלל, ובסין בפרט, הובילו ליצירת בסיס נתונים נרחב הכולל מידע על מאות מפעלים מסין, בתי עסק, חברות, ספקים, יצרנים ואלפי מוצרים סין. בתחום התעשייתי אנו מאפשרים חבירה ליכולות ייצוריות וטכנולוגיות מתקדמות, במחירים אטרקטיביים. שירותיה של הליוס מותאמים למגוון עסקים רחב, החל מיצרנים המחפשים חומרי גלם, ייצור שלם, חלקי או מוצרים משלימים, ועד סיטונאים וקמעונאים של מוצרים מוגמרים.

שירותי החברה כוללים:  

איתור ספקים ויצרנים בהתאם לבקשת הלקוח. 

הקמת קווי ייצור  

ניהול פרויקטים 

קבלנות משנה OEM  

בקרת איכות 

ליווי כולל של החברה לרבות ייצוג מול הספקים, ייצוג בתערוכות וכנסים ועוד

  

עם הליוס הייבוא מסין בטוח יותר, קל יותר, מהיר יותר, ריווחי יותר ובעל שיעור תקלות נמוך יותר.

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים